KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvareller 12354654

nr 1235 4654

Signe Aspelin

(1881-1961), Sverige

Akvareller, 2 st, Signe Aspelin (1881-1961), Stockholm, signerad, 24x20,28x22 ca

Signe Aspelin, svensk målare och illustratör född 1881, död 1961.

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 18 februari 2019
kl 18:35:08

15/2 22:40:45 1      Vinnande bud
18/2 18:32:31 1      justering av budtak

Signe Aspelin

Läs mer om Signe Aspelin